1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Firemní politika

ZÁSADY INTERZES INTERENGINEERING s.r.o.

Ve firmě Interzes Interengineering s.r.o. dbáme na poctivé a spravedlivé jednání s našimi zákazníky, dopravci a zaměstnanci. Jednáme otevřeně, upřímně a s respektem k našim zákazníkům.

Svoje závazky vůči zákazníkům i dopravcům plníme na 100% a tím upevňujeme vzájemnou týmovou spolupráci.

Ověřenou strategií firmy je realizace dopravy a logistických služeb na míru zákazníkovi, dle jeho potřeb. Naši zákazníci platí pouze za služby, které opravdu potřebují.

V Interzes Interengineering s.r.o. vytváříme pracovní prostředí, kde mezi zaměstnanci panuje vzájemná důvěra. Každý člen našeho týmu dbá na dobrou pověst firmy. 

Interzes Interengineering s.r.o. dodržuje veškerou legislativu vztahující se k obchodním činnostem v České republice a dalších zemích Evropské unie.

 

ZÁRUKA KVALITY INTERZES INTERENGINEERING s.r.o.

V INTERZES INTERENGINEERING s.r.o. se snažíme uspokojit potřeby zákazníka na co nejvyšší úrovni poskytováním služeb vysoké kvality, rychlým servisem, stejně jako osobním přístupem. K naplnění této vize se řídíme interním systémem řízení kvality.

Na základě přesné identifikace potřeb zákazníka určíme pomocí interních procesů firmy optimální řešení daných požadavků.

Naší silou je flexibilita poskytovaných služeb, podpořená mladým, dynamickým kolektivem pracovníků.

Kontakt

INTERZES Interengineering s.r.o
V Újezdech 569/7
CZ-621 00 Brno

Tel.: +420 530 509 040
Fax: +420 530 509 059
office(AT)interzes.cz

24/7 Hotline: +420 728 781 896